Pavulon

Widziana... widziany...

4487 postów w tym temacie

Skromnie zaproponuje podwieszenie takiego temaciku

Czasem sie widzi kogos pomykajacego a nie ma mozliwosci pozdrowienia

a i czasem tez ciezko zidentyfikowac osobnika

mozna by w tym temacie pozdrowic albo zrugac

Nic zobowiazujacego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziany ... w centrum w Jaworznie ... na skuterze takim jak mój czyli Aprilka Atlantic 125/200.

Zauważony na osiedlu stałym w Jaworznie na czerwonej Hondzie Helix.

Zobaczony sam skuter bez kierowcy ... Piaggio X8, białe w serwisie moto-mucha.

No i chciałbym się dowiedzieć jaki nick ma pan Jurek z naszego forum który zatrzymał się tylko po to aby się ze mn? przywitać w deszczowy wieczór również w Jaworznie ... to tyle :]

Przyznajcie się :o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziany w sobote 21.07 ok. 16:45, granatowy AN400 K2 kolo Goleniowa (kierunek nad morze). Byl to raczej ktos z forum :ph34r: ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry temat. Prawie na każdym forum istnieje :ph34r:

A więc:

Pozdrawiam drivera srebrnej Mayesty namierzonego 21 lipca na trasie Łęczna-Lubartów. Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

DR.BIG Post: 22-07-2007, 12:06 

Widziany w sobote 21.07 ok. 16:45, granatowy AN400 K2 kolo Goleniowa (kierunek nad morze). Byl to raczej ktos z forum  ... 

To mogłem być ja – cel: Sułomino Picnic Country.

Było nieĽle

A Ty, gdzie wła?nie byłe?? Gdzie?/ na którym? z parkingów? – bo nie pamiętam bym mijał lub wyprzedzał beverly500 b?dĽ skipera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak myslalem !w00t . Ja wracalem z nad morza. Kupa gratow, wiec tym razem potrzebny byl samochod :ph34r: .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziany dzisiaj o godz. 6.55 w Alejach Jerozolimskich na wysoko?ci Ursusa, srebrny Burgman 400, chyba klubowy, ale nie kojarzę kto :angry: . Ponieważ jechałem 4oo, pozdrawiam teraz :angry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziany wczoraj na czarnym Burgmanie 400 chyba K3 na Konarskiego z plecaczkiem o 16:00.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dniu 2 sierpnia 2007 godz. 18:30 - trasa Konstantynów - Warta - mignęła Honda D... z nalepkami Burgmanii - RobB lub Drogowiec - Pozdrówko!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W dniu 2 sierpnia 2007 godz. 18:30 - trasa Konstantynów - Warta - mignęła Honda D... z nalepkami Burgmanii - RobB lub Drogowiec - Pozdrówko!!

Najprawdopodobniej ja (złota Deauville), gdyż trasy RobB'a (niebieska Deauville) czę?ciej maj? inne kierunki.

Pozdrówka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warszawa pod Hydroprojektem pomaranczowy Hexagon.

Czasami granatowy B400.

Brak naklejek klubowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przychylam się do pomysłu przyklejenia tematu (choć być może sam z siebie będzie on "żył wysoko" <_< ).

Dobrych kilka lat temu... Widziany (chyba) Burgman 650. Rejestracja rodem z zachodu "BGI.....". Trasa Szczecin-|winouj?cie. Niedaleko Parłówka. Pozdrawiam Big-u.

Pamięta kto? "dawniejsze"? whist

bartosinski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli srebrny to 2004- 05, jesli niebieski to 2005- 06 rok whist ... Oba BGI...

Dobra spostrzegawczosc i pamiec <_< .

Beverly za to byla juz "widziana" w Koszaline whist .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warszawa, skrzyżowanie Modlińskiej z Mehoffera, dzisiaj ok. 12:30. Granatowy Burgman 400, zapewne K7. Ja jechałem Modlińsk? w stronę Legionowa, kolega w stronę centrum. Pozdrowienia! :D

Też my?lę, że warto przykleić post...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jesli srebrny to 2004- 05, jesli niebieski to 2005- 06 rok :D ... Oba BGI...

Zdecydowanie srebrny. Jeden z niewielu momentów, gdy udawało się wtedy zobaczyć duży skuter "na żywo".

...No i do?ć krótki. Te skutery panie to szypkie som :D

pozdrawiam

bartosinski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziany/na dzisiaj na krajowej 7 z Gdańska do Warszawy w okolicach Mławy ok. godz. 13:30 granatowy Burgman 650 z naklejkami Burgmanii.

Ta sama trasa również dzisiaj ok. 114km ok. godz. 15:00 bordowa Aprilka - niestety nie udało nam się zobaczyć czy z naklejkami Burgmanii.

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj granatowe X9 rejestracja WWL.... na Górczerwskiej około 16 w stronę Babic z plecaczkiem.

Widziany również Siodel na mo?cie Łazienkowskim o godzinie 12:41 (14.08.2007)w stronę Pragi. 200 m dalej stały misiaczki na hulajnogach - była kontrola??

Pozdrowienia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ŁódĽ, skrzyzowanie strykowskiej i inflanckiej grafitowy burgman 400 albo 650 ok godz 15 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrowienia dla Pana namierzonego w Okunince w |rodę ?wi?teczna na granatowym AN650 !scooter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pozdrowienia dla Pana namierzonego w Okunince w |rodę ?wi?teczna na granatowym AN650 !scooter

Hola hola... Na Pana to trzeba mieć wygl?d i kasę a tu... ani jednego ani drugiego... :D

Ja również pozdrawiam... podczas jazdy pozdrowiłem Cię ręk? z lodem... tu nie było żadnych podtekstów... ;):D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W okolicach Mławy to ja..:D

pozdrawiam Mamu?kę..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
podczas jazdy pozdrowiłem Cię ręk? z lodem

no nie ?miałem wspomnieć :rolleyes:

kurde jak usłyszałem dĽwięk pracy twojego bolidu to postanowiłem na wiosne zmienić sprzęt :blink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dniu dzisiejszym, godzina 16 ta. Trasa z Mielna do Trzebiatowa widziany Burgman chyba 400 granatowy. Pozdrawiam go?cia !guns

Grzesiek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W dniu dzisiejszym, godzina 16 ta. Trasa z Mielna do Trzebiatowa widziany Burgman chyba 400 granatowy. Pozdrawiam go?cia  :)

Grzesiek

Jeżeli czarny kask,go?ciu posiadaj?cy mał? nadwagę :) oraz w?sy :D i było to bliżej Mielna lub Kołobrzegu to mogłem być ja, dzisiaj zwiedzałem trochę zachodnie wybrzeże na granatowym !guns K2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.