Skocz do zawartości
MISIEK

Spotkania Grupy Wielkopolskiej

Recommended Posts

Cykliczne spotkania Grupy Wielkopolskiej Burgmanii odbywają się w czwartki,

od ok. godz. 17:00 do ok. godz. 20:00 w "12 - Sports Bar & Restaurant"

pod główną trybuną INEA Stadionu ul. Bułgarska 17

j_07eeilS8LKGrG6seCSWx41ZXfUhgGd0W_mR21ZDqv2qgVe9Hp60RWbrVUz0v9m0cgoD0AyQu9tq8iyyvF-Br19whmaP2HN16lAIbmwhEM7FQ-WxEsUQ1RXs_sZQMtc4s7riYyS9KKkfYLHKXMrD7_N2Ikg6-314SNjGcAawXopXtTTdTpNymXe_6v59vUbm1pWVf7AQIMG1JRFtrHTLfwSinW-oTEh2vFEd6RZxzvGvzl2k4no0VkaAHjYKamBY_rh5T-ZVAy6r1O2wu7sXeBDYOFl7PmKQKkqDdqjWXZgw8Bni9iJzvA7EhJo3gOe3-1xQdQzfu6i6lV7-RwEHg3hYK4oyrO2jxtLhZ6-LrqPD9lxgiL-t_SY2Cqo2PO_RxqTEFN-Ou8__GCRa2RlyAx0ENZ8nYJWus8-_bgTkEmekUqUEPlJDCx-CDI-B0R1pSc1E537QF7DT_9ykLHva35bXTE5paJnRE5VUPGBTHqriC7jpJYNeMjC2x8feWVIs5ji6gw-VWko_G5NsWtAthFIsP28aHYjqXk1aacQ3McdH7iJJSi1PrYnPhhfEPU7Kuuo_ztow4IouQASAYSf28enin6uowGMYXufNEzv=w400-h465-no

Kim jesteśmy.? Jesteśmy miłośnikami jednośladów a przede wszystkim maxi skuterów.

Klub i nasze spotkania mają być dla nas odskocznią przed codziennością, przed problemami w pracy i domu.

Wspólne spotkania i wycieczki skuterowe dają nam sporo satysfakcji i odpoczynku. 

Posiadamy bogatą historię, byliśmy m.in. organizatorami "V Ogólnopolskiego Zlotu Maxi-Skuterowego BURGMANIA 2009" w Rogoźnie.

Jesteśmy otwarci na spotkania z nowymi osobami.

Zapraszamy więc wszystkich pozytywnie zakręconych maxiskuteromaniaków z Wielkopolski, z Poznania i okolic. 

Posiadasz skuter o pojemności min.125cm3.? 

Chcesz poznać skuteromaniaków z naszego regionu. ? 

Chcesz pozwiedzać z nami Wielkopolskę, chcesz pojechać z nami na kilkudniową wycieczkę czy coroczny maxiskuterowy zlot Burgmanii,

chcesz pomóc grupie w szlachetnym celu

albo po prostu spotkać się z nami i porozmawiać

- właśnie po to tu jesteśmy !

Jako Opiekun Grupy Wielkopolskiej Maxi Skuterowego Klubu BURGMANIA - ZAPRASZAM.!

Szczegóły, najświeższe informacje i ewentualne nagłe zmiany na temat klubowych spotkań cyklicznych zawsze w ostatnich postach tego tematu.!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto jutro wpada na 18stą ..??

Ja będę już wcześniej ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuję być już nieco wcześniej.

Punktualnie o godz. 18:00 zaczynamy obrady Grupy Wielkopolskiej.

Będzie to spotkanie typowo robocze !

Kto jest zainteresowany przyszłością i rozwojem Grupy Wielkopolskiej - jest mile widziany na tym spotkaniu.

Zastanawiam się czy jutro nie złączyć kilku stolików i czy nie lepiej czasem będzie jak usiądziemy z tyłu za schodami. ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście będę ! Nieco wcześniej .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlete !TOMCAT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś może dorzuci fotki ze spotu :) 

Fylyp miło było poznać ;) ,mamy nadzieję ,że wlecisz na nastepne spotkania ,jak będzie pogoda to być może już skutem ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czwartkowe spotkanie, frekwencja dopisała :)

_DSC3073.jpg

_DSC3075.jpg

_DSC3078.jpg

_DSC3079.jpg

_DSC3080.jpg

_DSC3084.jpg

_DSC3085.jpg

_DSC3086.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No szkoda że nie mogłem być No niestety praca. Ale następny spot już będę. No szkoda że nie było mi dane przywitać nowego kolegę, ale wszystko przede mną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za miłe przyjęcie, oczywiście że będę na następnym, mam nadzieję ze pogoda bedzie już jakaś bardziej wiosenna żeby skuterem podleciec :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Następny czwartek już jest przedświąteczny, więc proponuję tym razem pobyć trochę z rodziną, pomóc żonie, posprzątać domek przed swiętami, umyć okna, podlać rzeżuchę, zrobić baranka z masła, itp.itd...

A następne spotkanie robocze planuję na 5 kwietnia.

O gardło opiekuna grupy trzeba dbać więc tym razem zostanę protokololantem i pilnującym porządek zebrania. 

Kilka ważnych zdań tym razem będzie miał pewnie do powiedzenia MichU i jemu więc musimy dać prawo głosu. Dokończymy jeszcze jedną ze spraw o której wczoraj tylko wspomniałem czyli każdy dostanie swoją kartę wyborczą do wypełnienia.

Zbliża się sezon i grupowe wyjazdy. Więc obowiązkowo do omówienia pozostaje jeszcze jeden temat: ZASADY JAZDY W GRUPIE. Zanim tego nie omówimy nie ma mowy o grupowym wyjeździe. Jako najbardziej doświadczoną osobę i niezaprzeczalnie z największym stażem przebytych kilku setek tysięcy kilometrów poproszę o przedstawienie i omówienie tego tematu Navigatora. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Misiek, ale przedewszystkim dziękuję całej grupie za zdrowe podejście do naszego hobby. Jest czas na zabawy i czas poważnych decyzji. Nie oglądajmy się wstecz, ale idąc do przodu pamiętajmy tylko to co kiedyś było dobre i wskrzesało w nas najlepsze pokłady dobra i wzajemnego szacunku.

PS

Cieszę się, że widzę grupę w takim składzie, a kadry Rysiaka to dobre reporterskie ujęcia, które uchwyciły doniosłość spotkania.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako,że ma już posprzątane i rzeżuchę z automatycznym systemem nawadniania ;) ,będę w ten przedświąteczny czwartek na spotkaniu ....

Podzielimy się jajem :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja chętnie dołącze, bo 5kwietnia to dzien po moim urlopie i nie wiem jeszcze jaką zmiane dostanę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to kit i ja się skuszę na świąteczne jajeczko, postaram się być bo 5.04 również będę w pracy i znowu nie będę.

Nooo dzisiaj odebrałem moją 3-cią połówkę z serwisu, gada aż miło :P myślę że w czwartek podjadę na moto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, BLADY napisał:

Pogoda nie wszystkim straszna .Brawo Filip :clapping:

20180323_143234.mp4

Hehe, dobrze mi sie wydawało ze ktoś za mną jedzie i cos robi z telefonem INWIGILACJA :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:rolleyes: a mnie nie będzie na spotkaniu w najbliższy czwartek 29 marca...

Dlatego przypominam, że w kolejny czwartek 5 kwietnia spotkanie robocze - obecność na spotkaniu jest bardzo ważna i powiedziałbym obowiązkowa przede wszystkim dla nowych osób w grupie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm......tak oglądam mój grafik i nie chce być inaczej 29.03. mam wolne więc będę a czwartek 05.04. dyżur :( jak żyć ? panie prezesie:wacko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
49 minut temu, Kajetanek napisał:

a czwartek 05.04. dyżur :( jak żyć ? panie prezesie:wacko:

Zdamy Tobie relację ze spotkania roboczego w kilku słowach w dziale organizacyjnym Grupy Wielkopolskiej na nowej stronie www. Szczegóły w kurtce. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.