Skocz do zawartości
dr.big

Dobre spawanie plastiku

Recommended Posts

Macie jakieś sprawdzone miejsce dobrego spawania- klejenia plastiku w Szczecinie? Mam wręcz miniaturowy kawalek taki 3x2 cm i muszę go jakoś w miarę wytrzymale "poklecić" ;) ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłem u Plastikarza w Płoni, na terenie dawnego Unikonu. Młody, stara się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak taki mały kawałek to czy nie lepiej zrobić to samemu. I tak cały element będziesz musiał pomalować. A tak dobrać takie samo tworzywo lutownica i siateczka by można ją wtopić w miejscu złączenia tworzywa z łatką.

Na filmie siateczka jest za drobna. Takie małe ubytki samemu można podokładać gorzej jest z wyprowadzaniem płaszcyzn to już mi robi kumpel co spawa tworzywa sztuczne ale to niestety drugi kraniec Polski. Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja u siebie sam spawam plastiki. Ostatnio koledze spawałem zderzak. Wystarczy opalarka ze spłaszczoną końcówką i odpowiednie topniki. Pomysł wziął się stąd: 101 napraw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.11.2017 o 16:46, dr.big napisał:

Tak, dokładnie tego,bardzo ładnie podorabiał mi małe zaczepy obudowy kierownicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

THX Rzelu, a do kolegów wcześniej, żeby napić się piwa, nie trzeba kupować całego browaru :) . Raz na 10 lat mam do pospawania 2x3 cm miniaturowy haczyk plastikowy, to po co inwestować czas w nabywanie wątpliwej "wiedzy", kupować jakieś topniki czy opalarki :o . Wyluzujce...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dr.big nie potrzeba kupować całego warsztatu topników takie rzeczy możesz dorobić sobie sam. Potrzebny jest tylko kawałek tworzywa i lutownica oporowa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.