Skocz do zawartości
QS1

Kymco Downtown 300 salon PL 2012r

Recommended Posts

QS1   

Szanowni,

z powodu zmiany na X-ADV`a, mój DT300 idzie do sprzedaży...

Kymco Downtown 300i (wersja z nowym typem wariatora), salon Polska

Rok Produkcji: 2012

Przebieg: 16.398km

Alarm: Proxima

Skuter zakupiłem we wrześniu 2013r z przebiegiem ok 6.000km., jeszcze na gwarancji, od jeleniogórskiego Dilera Kymco (Centrum Motocyklowe), gdzie służył Kierownikowi sprzedaży za 'pojazd służbowy'.

Od zakupu, przez 4 lata zrobiłem 10.000km. Serwisowany co roku w warszawskim Motorlandzie.

W zeszłym roku uznałem, że kompletnie nie ma sensu wymieniać sprzęta w ciągu najbliższych lat na nic innego i dlatego 'zainwestowałem' w nowe opony Metzeler Feelfree, a podczas corocznego przeglądu wymieniłem pasek (na oryginał), zleciłem regulację zaworów itp - faktura na 1.050zł.. Oczywiście posiadam książkę serwisową oraz wszystkie faktury z przeglądów.

Wcześniej udało mi się korzystnie zakupić we Włoszech tłumik LeoVince GranTurismo z homologacją (nowy, z lekkim przetarciem), i założyłem rolki Dr. Pulley (15g - posiadam również 14g, które jednak 'skutkowały' nieco za wysokimi obrotami). Na takim setupie dynamika na bardzo dobrym poziomie, natomiast średnie spalanie podczas całej eksploatacji to ok 3,6l/100km.

Podczas 4 lat posiadania ZERO jakichkolwiek problemów technicznych, skuter garażowany.

Wszystkie plastiki oryginalne, stan optyczny BDB - jedynie po lewej stronie lekkie przerysowanie po parkingowej przewrotce (w takim stanie kupiłem) - tam, gdzie jest naklejka Alpinestars.

Jakieś 3 tygodnie temu.. zainteresowałem się X-ADV.. i postanowiłem spełnić marzenie.

Downtowna sprzedaję na Fakturę Vat, cena 9.800 zł netto.

Posiadam również niezastąpiony koc Mototucano Urbano, do sprzedania oddzielnie.

Oględziny Warszawa-Wilanów lub w godzinach pracy na Okęciu.

Kontakt: Paweł - 504 Zero83 Zero91

IMG_4131.JPG

IMG_4117.JPG

IMG_4119.JPG

IMG_4120.JPG

IMG_4123.JPG

IMG_4125.JPG

IMG_4126.JPG

IMG_4132.JPG

IMG_4134.JPG

IMG_4135.JPG

IMG_4136.JPG

IMG_4118.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.