Kaktus

Off Topic Poznań

14 postów w tym temacie

Tu nie wolno tam nie wolno to może tu będzie miejsce na swobodne wypowiedzi bez żandarmów. Przemo zapraszam, tu Nas nikt nie ruszy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się też tu melduję ponieważ bez grzechu nie jestem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tu to tylko Poznaniaki mogą ?  A jak ktoś przez chwilę mieszkał  w Puszczykowie to też może ? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszamy wszystkich wyluzowanych

IMG_3157.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaktus dawaj foty Greczynek :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Kaktus dawaj foty Greczynek :D

W temacie czwartkowych spotkań wkleił fotkę i był tam pusty basen, a nie kilku facetów. Greczynki przed Kaktusem pouciekały  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam parę fotek nadających się do Pudelka ale nie będę robił siary, jest tu w moim hotelu para celebrytów z dziećmi z Polski, znani aktorzy, nawet ich lubię ale nie podam więcej danych na forum aby nie robić im problemów niech sobie odpoczywają w spokoju. Jeżeli chodzi o Greczynki to wczoraj w mieście Kos czyli stolicy tej wysepki było na czym oko zawiesić, ale fotek nie robiłem , wyspę zwiedzałem samochodem, można wypożyczyć skuterki albo quady, ale drogi mają słabe na moto, jeśli ktoś się wybiera na Kos na wakacje polecam wypożyczalnie bros rent są na FB, prowadzoną przez Polaków - ceny spoko z pełnym ubezpieczeniem w Allianz bez dopłat i drobnych literek w umowie jak to ma miejsce u innych lub hotelowych wypożyczalniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuć chociaż zdjęcie jakiegoś drinka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam  garść  informacji ktore  moze  was  zainteresują , zwlaszcza jesli  sami gdzies  jedziecie niekoniecznie skuterami  , ale na przyklad samochodami. Jest to temat drogowy typowo wiec  jakby w temacie komunikacji drogowej .Mianowicie  są pewne zmiany w numeracji dróg  i to ku mojej radosci  bo sam  takie rozwiązania proponowalem na innych  forach , tak zwanych infrastrukturalnych i  jak sie okazuje chyba ktos moje propozycje  wysluchuje ( czyta)  i chyba sie znimi zgadza. 

Od 5 lat droga  Poznan -Gniezno stara 5  byla droga gminną co powodowalo nawet wypadki smiertelne bo standart  utrzymania tej drogi  był o 3 klasy  gorszy  niz  kiedy była krajówką.Obecnie (od  tyogdnia)  jest to droga WOJEWÓDZKA NR 194 . Ku mojej radosci, zarząd drog wojewódzkich w koncu ją przejął (bedzie bezpieczniej).

Od  ponad 5 lat droga krajowa nr 3 Gorzów wlkp. -Szczecin , była krajówka  do niedawna była także droga gminną i tam to naprawde sam sie przekonalem  jak zdewastowane bylo wszytko  co tylko   wzdluz tej drogi ( znaki oswietlenie  wysepki  pasy ruchu malowanie  itd ) przez te kilka lat  gdzie gminy nie mialy kasy na  utrzymywanie tej drogi. Od około roku czasu droga  ta na terenie wojewodztwa zachodnipomorskiego jest  DROGĄ WOJEWÓDZKĄ NR 119.  Nawet na tej drodze  sa juz ustawione nowe słupki hektometrowe ( prowadzące)  z kilometrazem  do i  od  szczecina  wiec łatwo sie zorientowac  ile km  mamy do  czy od  tego miasta.

Jesli ktos  z was jest w temacie drogowym to sie spyta : a skoro DW 194 jest  wyznaczona  miedzy Poznaniem a Gnieznem to co sie stalo ze "starą" drogą194 Która  biegła  od  Wyrzyska do Morakowa przez Gołańcz ?  Odpowiedz jest prosta ,poprostu przedłuzono  numeracje innej drogi wojewodzkiej( sprytne) DW 242 z Więcborka  do Łobżenicy i dalej do Wyrzyska ,Gołańczy i Morakowa ....jestem tylko ciekaw kiedy drogowcy  ci w terenie kiedy sie połapią i  pozmieniają setki znaków drogowych  bysmy  nie  głupieli na wielu skrzyżowaniach.

Dla  sympatyków  Puszczy Noteckiej ....zlikwidowano drogę  wojewodzką  149 Jasionna  Mokrz  Rzecin ....przemianowana na drogę powiatową. Była to  droga o najmniejszym srednim dobowym  ruchu pojazdów   150 pojazdów na dobę ....to sie nazywa cisza i spokój :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako że jadę z wami na pekelne doly ,poradzę się starych wyjadaczy.....robię listę co spakować i mam dylemat -doradzcie.....tu foto 

drinks.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Julek zarwiesz sprzęt jak choć trochę z tego zabierzesz. Czy tam gdzie jedziemy brakuje czegoś?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomek To nie ja pytam tylko Szymon, ale rozumiem ze kojarzę się z dobrą zabawą :).  Szymon czeskie piwo jest najlepsze a i holki są prawie tak piękne jak Polki, czyli nie zabieramy plecaczków ani szkła, weź tylko gacie i skarpety i trochę kasy i oczywiście dobry humor, a tego Ci nie brakuje , czyli jesteś już prawie spakowany :)

Teraz, Kaktus napisał:

Misiek koledzy z fotki pytali czy mogą się dołączyć do tego wyjazdu do Czech

IMG_3249.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaktus zależy czy są dawcami czy biorcami ......

Dobra to nic nie zabieram oprócz gaci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.