Skocz do zawartości

1912michał

Użytkownicy
 • Zawartość

  336
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O 1912michał

 • Tytuł
  Zaszczepiony Maxi - Maniak
 • Urodziny 02.03.1972

Informacje o profilu

 • Maxiskuter
  Honda Silver Wing 600
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość zamieszkania
  Poznań
 • Zainteresowania
  Fotografia
 • Rocznik skutera
  2002
 • Data urodzin
  02.03.1972

Kontakt

 • Inne
  MichU

Ostatnie wizyty

1028 wyświetleń profilu
 1. 1912michał

  SKUTER października 2018 ;; GŁOSOWANIE

  Ciężki miałem wybór pomiędzy : Foto nr 8 RONIN, Foto 3 arturas Arturas znalazł miejscówkę nie tuzinkową jak na wojaże skuterem i mój głos jemu przypadł, ale się bujałem z decyzją obie fotki zasługują na wyróżnienie Ronin złapał piękne ujęcie tła będąc gdzieś w trasie.
 2. 1912michał

  „ Hydepark” WIELKOPOLSKA

  Pogratuluj synowi Jak widać na załączonym obrazku, egzamin nic strasznego, a jedynie cały proces kosztowny
 3. Jesienny koniec tygodnia, pogoda przepiękna jak w całej Polsce, a więc: Wielkopolanie pozdrawiają z niedzielnego wypadu na Wielkopolskie szlaki, przy okazji Gnieźnieńskiego zakończenia sezonu. Nie byliśmy w pełnym składzie z różnych względów, ale brakujące miejsca obsadzili zaprzyjaźnieni motocykliści, sympatycy klubu. Nasz kolega z Rogoźna Marko7, odbył podróż w dniach 12-14 października na zlot do Swoliszewice Małe, gdzie spotkał się z kolegami z reszty kraju na motocyklach i skuterach o pojemności 125 cm3. Kilka kadrów z jego wojaży. Aktualizacja linku YT
 4. Mój kolega zamknął się w garażu i przez kilka dni rozbierał swój nowo kupiony skuter na części.Nie wytrzymałem i się pytam :- Po co to robisz ?- Poprzedni właściciel powiedział mi, ze włożył w niego 5 tysięcy!!
 5. Prawda, że wszyscy przejeżdżający, aż rwali się do pomocy jeden przyhamował i pojechał dalej (...) Ciekawa awaria spotkała tego człowieka wygląda na blokadę tylnego koła, ale to nie jest takie ważne w tym filmie.
 6. 1912michał

  Trójkołowcem na kategorię B!

  Na egzaminie jak i na kursach na kategorię A2 i A stosuje sìę ten sam rodzaj motocykla (Tak jest w Poznaniu). Może zblokowany, ale szansy sprawdzenia nie ma, charakter szkolenia nie przewiduje. Jest jedna szkoła w Poznaniu z tego co mi wiadomo, która zabiera kursantów na pewnym etapie na tor, cena kursu u nich jest wyższa jak u konkurencji. Obowiązek przejścia kursów pomiędzy kategoriami można traktować jako drogie szkolenie, ale jest to w takich okolicznościach jak ogólny charakter lekcji oraz doboru sprzętu, pozbawione logiki IMO. Co do trajek jestem za. Czy będą wypadki spowodowane brakiem przejścia kursu, ano będą i z zaliczonym kursem, a nawet egzaminem. Czy byłem wytrawnym motocyklistą po egzaminie, ano nie byłem i pewnie dalej nie jestem. Ile trzeba, aby poznać każdy nowy sprzęt, wyczuć go, potrzeba sporo kilometrów w różnych warunkach drogowych (...).
 7. Ludzie czasem sami pomagają sobie w zejściu do "krainy wiecznych łowów". Podejrzewam brak doświadczenia, nadmierna prędkość i zakręt, brak kasku, drzewo, brak plastikowego dokumentu, to przy tym szczegół. https://epoznan.pl/news-news-89284-Smiertelny_wypadek_motocyklisty._35-latek_zginal_na_miejscu
 8. Bywa, że w życiu nam coś umknie, ale spoko nowy sezon przyniesie nowe wypady, a może pogoda będzie jeszcze łaskawa (...) Syna zabierz nawet jak byś puszką miał jechać, a może jeszcze kogoś do fury zmieścisz . Warto to miejsce odwiedzić chociaż raz. W sumie pewnie wrócę jeszcze kiedyś ponieważ od mojej ostatniej tam wizyty miejsce nie stoi, a rozwija się. Są plany zbudowania repliki wąskotorowej lokomotywy SIMENS -a, oryginał jest stacjonarnym eksponatem w podziemiach. Na powierzchni jest również sporo atrakcji militarnych i nie tylko w samym centralnym punkcie muzeum. Okolica ciekawa, a gdyby wszystko zwiedzić to jednego dnia jest za mało.
 9. Wielkopolanie w sobotę 06-019-2018 roku odwiedzili okolicę Międzyrzecza z naciskiem na Międzyrzecki Rejon Umocniony. Obraliśmy trasę długą z asystą żołnierzy Wojska Polskiego, a to był dobry wybór ponieważ, gdzieś w czeluściach tuneli MRU, słychać było głosy przeszłości, które uchwycił mikrofon na filmie Uzbrojeni w strzelające parówy z Lidla pokonaliśmy wroga, na marginesie największą parówą dysponował MISIEK . Pozdrawiamy zakręconych maxi maniaków z całej Polski!
 10. 1912michał

  Zakończenie sezonu 7.10.2018 Wągrowiec

  Na Gniezno szykują się obie grupy wielkopolskie, więc z pewnością zobaczymy się tam. Nie wszyscy mogliśmy się stawić we Wągrowcu z powodu naszej wczorajszej wycieczki do MRU.
 11. Nic mi nie mów Siwy, wiesz jak się spociłem żeby wkleić te wszystkie skutery przed budynkiem .
 12. Będziemy jako Grupa Wielkopolska Burgmania, obecnie jedynie tymczasowo i wyrywkowo zdawać relację z naszych spotkań. Mimo, że w tym temacie panuje cisza, to działamy aktywnie i korzystamy z każdej okazji i dobrej pogody, aby się spotkać, a wszystko, to w miarę możliwości, mimo dzielących nas odległości. Mając na uwadze ostatnie, wydarzenia podjąłem decyzję, że nadszedł czas powiedzieć Miśkowi i to głośno , aby się "bujał" z całym naszym klubem i zabawą w prezesa. To co robi Misiek już mi działa na nerwy , naszywki i koszuli, flagi i inne duperele klubowe, to jeszcze rozumiem, ale z siedzibą to przegiął . Mało tego, to teraz - ogłosił zrzutkę na zadaszenie parkingu (...) Pozdrawiamy!
 13. Misiek zniknął z działu Wielkopolskiego z bardzo prozaicznego powodu, trochę się zmienił. Ostatnio na spotkaniu tak reagował na kiełbasę z rusztu. Teraz w planach jest grochówka z wkładką sam jestem ciekawy jaki będzie efekt. Ostatecznie spotkania ekipy się odbywają, wszyscy jakoś się już przyzwyczailiśmy i nie taki diabeł straszny jak go malowali, mimo zmian w wyglądzie głowa pełna pomysłów maxi skuterowych.
 14. 1912michał

  :: SKUTER września 2018 :: GŁOSOWANIE

  Nie da się ukryć nr 3 jest urocze. Zaskarbiło mój głos.
 15. 1912michał

  Zakończenie sezonu Poznań

×