Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Jeśli jeździłeś na moto ( jak ja) to rozsądną przesiadką jest na coś 2 cylindrowego . mój pierwszy maxi B 650 .......jest super Moc , wygoda , jakość prowadzenia i masa schowków .Do spokojnej turystyki z żoną super .
 3. Dziś
 4. Zaraz słynny - to po porostu rozwojowa wersja integry ...
 5. Sławku pięknie dziękuję za gościnę, no i oczywiście podziękuj żonie, spotkać się z tak wspaniałymi ludźmi to dla mnie zaszczyt. Aaaa i dzięki za przyklejcie, na pewno znajdą miejsce na moim moto.
 6. To co widzisz to jest kaloryfer tylko, na lato się zapowietrzył
 7. Biorę to pod uwagę. Jednak mimo wszystko wydają mi się wysokie te obroty. A mówimy tu o wartościach po obniżeniu akcesoryjnymi rolkami Pulley. Ile było w standardzie? Do tego w obydwu modelach czerwone pole zaczyna się dokładnie w tym samym miejscu. Ciekawe czy i jaka różnica jest w rolkach oryginalnych Joymax vs GTS. Gdybym rozbierał, to wszystko pomierzę.
 8. Wojtek czy widziałeś kaloryfer z jedbym żebrem? To się nazywa bojler a nie kaloryfer na co patrzysz. Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 9. Szymon super, zawsze zaskakujesz spontanami. Zapewne z tą lepszą połową byłeś?
 10. Przez Wrześnie jechałeś??
 11. Wczoraj
 12. Jako, że Dziadzia nie będzie mógł nas "nawiedzić" we wrześniu na majówce, spotkaliśmy się wieczorową porą i zintergowaliśmy GZ z PES... Nawet zostałem Honorowym członkiem (sorry za wyrażenie), PESu, co będzie widoczne na kamizelce... Jacku, będę nosił odznaczenie z dumą.
 13. Wielkość silnika nie ma znaczenia, wystarczy 125 chcąc wozić plecaczek. Niezależnie od jego wielkości - plecaczka, moc 125-tki jest wystarczająca, przynajmniej ja tak mam. Przy 80 km/h plecaczek włącza system ostrzegawczy w postaci strzału "gałązką" w plecy A tak na poważnie, to walory użytkowe skutera sprawią, że znajdziesz 1000 powodów, żeby nim jechać. Właśnie jeżdżę 125-kami (moto i skuter), to w zasadzie moto jest tylko do jazdy wycieczkowej no i jak żoncia jedzie na skuterze, to ja na moto. Wszelkie zakupy, urzędy, do dentysty, do klienta, nad wodę tylko skuter. To strona utylitarna skutera. O osiągach i możliwościach koledzy już pisali, ja się nie znam, to mój pierwszy skuter w dodatku niezbyt mocny. Ale mogę powiedzieć tyle, że po zrobieniu ok. 8 tyś. km, frajdę robi jazda w ciasnych zakrętach i na rondach. Przy mniejszej mocy można sprawnie i z dużą przyjemnością pojeździć, skuter świetnie się zachowuje własnie w takich warunkach. Na początku trochę trudno z racji specyfiki napędu, przy pewnych prędkościach się rozłącza, upływa moment zanim zacznie ciągnąć. Jak się za bardzo złożysz, to można się wyłożyć zanim napęd da moc na koło. No i uważaj - odruchowe wciśnięcie sprzęgła, co może się zdarzyć po przesiadce z moto.
 14. A ten "Biały" to słynny X????
 15. Następny wq.wia oko ; )
 16. Wróciłem z Gniezna .....przekąska na ryneczku i do domciu
 17. Było super. Po małej przejażdżce wraca radość życia. Hrabia przyjechał swoim nowym białym skuterem. Szkoda tylko że nie zabrałem suchego chlebka dla dziczków, ale to następnym razem....
 18. Fotki proszę pisać nie musisz
 19. Do tego to pewnie dojdziemy, choć nie będzie to w takich ilościach jak na południu Coraz bardziej zakorkowane miasta będą zmuszać nas do 2oo, czego jestem przykładem. O ilości wszelakich 2oo w Hiszpanii czy Włoszech decyduje często ciasna zabudowa miast (zwłaszcza tych starych), gdzie auta po prostu nie ma gdzie trzymać - parkować. Dodatkowo, klimat pozwala na całoroczne używanie 2oo, dzięki czemu można zrezygnować z 4oo. Ponadto, 2oo wracają na nasze ulice po latach praktycznie całkowitego zaniku na naszych drogach. Toteż nie jesteśmy do nich - można powiedzieć przyzwyczajeni jako normalnego środka transportu. Większość ludzi (nie jeżdżących na moto) traktuje 2oo jako hobby albo urządzenie do zrobienia z kierowcy dawcę narządów. 2oo są uważane za niebezpieczne, niepraktyczne, drogie w stosunku do samochodu. I jeszcze ten klimat - i tak trzeba mieć 4oo. Myślę, że wielu kierowców 4oo nawet nie myśli, nie rozważa używania 2oo, choć codziennie tracą wiele minut na stanie w korku. Sam widzę to po sobie, jeżdżąc 32 lata dopiero w zeszłym roku kupiłem pierwsze moto. Żałuję, że tak późno, ale też nie czułem wcześniej jakiejś istotnej zalety widząc 2oo na ulicy. Doceniłem to w ciągu ubiegłego roku robiąc 11 tyś. km na moto, z czego przynajmniej połowa to jazda użytkowa (wszelkie sprawy, większość zakupów, praca). Kolejna sprawa, to gdzie 2oo trzymać. W zasadzie mało kto decyduje się na parkowanie pod blokiem, większość posiadaczy 2oo ma dom czy garaż. Nie wiem czy obawa przed kradzieżą nie jest istotnym czynnikiem przeciw, choć kradną wszędzie. Ale zauważ, że ostatnie lata to lawinowy wzrost ilości 2oo, można już kupić kilkuletnią 125 za jedną pensję. Nie będzie to co prawda Honda czy Suzuki, ale sprzęt, na którym można zacząć przygodę z motocyklem. Myślę tu zwłaszcza o młodych kierowcach. O kulturze jazdy w relacji 2oo/4oo to masz rację, jest źle. Część kierowców 4oo wychodzi z założenia, że jak stoi w korku to moto też na stać. Często nie zjadą choć widzą moto, zdarza się również chamskie i niebezpieczne zajeżdżanie, miałem tak 2, 3 razy. Choć część kierowców już nas widzi, zjedzie lekko w bok tak, abyśmy się zmieścili. Chyba, że to my sami - zapuszkowani . p.s. Kolega Bx 19trd też bujał się na hydropneumatyce?
 20. To mnie uspokoiłeś Bo jak "paczam" w lustro to widzę kaloryfer. Uj, że za sobą ale jest
 21. O lustro pewnie[emoji200] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 22. W uj frytek Zbysiu nasze Kobiety coś jęczą o jakieś diecie ostatnio? Nie wiesz o kogo im chodzi?
 23. Smarciu super fota i woda. Jestem przeciwnikiem wpychania 2oo do krzaków, kwiatów i tym podobnych chaszczy. Skuter to asfalt lub zjechać na ciekawy widok. Smarciu nr 6 ciekawy plener i przestrzeń na zdjęciu. Jak nie wygra zrobię sobie swój kalendarz i lipiec zajmie Twoje zdjęcie
 24. Joasia70 i MarP. Pozdrawiam
 25. Czy ktoś oglądał to: https://www.olx.pl/oferta/honda-silver-wing-CID5-IDneqBy.html Widać, że plastiki malowane. Brakuje naklejek SW-T 600. (gdzie takie kupić?). Rozmawiałem z wlaścicielem. Niby szykował pod siebie ale sprawy zawodowe mu się skomplikowały i kasy potrzebuje. Czy malowanie dyskwalifikuje? Jak sądzicie?
 26. Witajcie - szczegóły wyjazdu: Zbiórka 11:00 BP/ Macdonalds Baranowo -Dąbrowskiego na wylocie z Poznania. 12:00 Sieraków -spotkanie na ryneczku z Markiem Bilety przy kawiarni Napoleon. Dalej razem jedziemy w las na jagody. Po jagodach jedziemy na wieżę widokową (wieża Zdroje) , dalej jedziemy nad Wartę na ognisko(posiłek kiełbacha z ognia), Dalej jedziemy do Zamyślin i w lesie zdobywamy piaskową górę),dalej do Wiejce(zwiedzanie obiektu i terenu nad Wartą -dla głodomorów restauracja do zdobycia) i powrót do Poznania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 27. Do Marka L. ............Oprzemy sprawę o bufet to ci wszystko opowiem . Narazie
 28. Super wypad się szykuje co zobaczycie to Wasze ,postaram się złapać Was na na trasie między 4 i 5 pkt, Jak to się mówi cudze chwalicie swego nie znacie sam nie przejechałem takiej trasy a niby "komin" bo jak to mówią to ja leniwy jestem aby ruszyć swoje 4 litery:)
 1. Pokaż więcej aktywności