Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatniej godziny
 2. Nasza dziewczynko z Kujaw zdrówka worek cały uśmiechu na każdy dzień . Spełnienia marzeń i wszystkiego wszystkiego dobrego no i 100 LAT .
 3. Today
 4. Listopad 2017 w Zachodniopomorskim

  Twoja SylWia może u mnie spać zimą, a Matiz płonie 15 minut
 5. Wczoraj
 6. CZWARTKOWE spotkania Grupy Wielkopolskiej

  Będę rownież o 17-tej. Skoro jest tyle jeszcze za i przeciw spotkajmy się jeszcze trochę szybciej i pogadajmy zanim dojada wolontariusze żebyśmy przy nich się nie kłucicili.
 7. Listopad 2017 w Zachodniopomorskim

  Tak przy okazji to szukam garażu na zimę dla mojej SylWii. Do garażu który podnajmowałem dokwaterował się Siostrzeniec z Matizem 0,8 L. Próbuje mnie zepchnąć do kąta/ postawić w poprzek czyli internować... Może dojść do sytuacji że wracam z przejażdżki a tu w garażu stoi Matiz... A propos, ktoś wie ile czasu płonie Matiz? Na czwartek Niemcy zapowiadają 12 stopni, ale kto by wierzył Niemcom... Już kilka razy się pomylili...
 8. Daro cyferkę zmienia :))

  Szczęśliwego Życia
 9. CZWARTKOWE spotkania Grupy Wielkopolskiej

  sami se połączymy ,kto nam zabroni Ty sie Siwy biegusiem wpisuj na listę wigilijną.....
 10. Lipiec 2018 Polska - Chorwacja skuterem 125.

  Z tymi tirami obyście się nie zdziwili jak Was na 125 w duecie wyprzedzą. W pewnych, na szczęście niewielu krajach na wyłączniku, albo nawet bez tego lecą wg GPS po 100 km/h a nawet do 110 miejscami. Co górka będziesz zwalniał i zawalał drogę wymuszając tym samym wyprzedzanie przez innych co bezpieczne to to nie jest. Na 125 masz mniej czasu na tankowanie, odpoczynek, zwiedzanie. A niech wyskoczą nieplanowane przestoje - nie nadrobisz straconego czasu bo i tak jedziesz na maxa. Możesz jechać sprzętem który masz ale: Trasa długa, o ile nie chcesz przesiedzieć całego wyjazdu w siodle, zdecydowanie zaplanuj więcej dni lub skróć trasę, zachowując proporcje jazdy i odpoczynku. Węgry ? Podbij kategorię na moto - prędzej czy później i tak to zrobisz, nauczysz się jazdy biegowcem. I tu wjadę Ci na ambicję - bądź pełnoprawnym motocyklistą (zaznaczam nie dyskryminuję żadnego 2oo - dla każdego mam szacunek). Z czasem posmakujesz wyjazdów i pojedziesz w grupie ale wtedy już nie 125-tką.... O lawetach zapomnij.
 11. Wieczerza Wigilijna Mazowiecka 15 grudnia 2017 - Caffe66

  Bardzo proszę o dopisanie do listy.
 12. Daro cyferkę zmienia :))

  100 lat!
 13. :: KALENDARZ Burgmanii na 2018 rok :: ZAPISY ::

  ...ten drugi to chyba dla mnie...
 14. Spotkanie Wigilijno-Noworoczne 2017

  Do mnie jeszcze nic nie przyszło,ani nikt nie oddzwonił...Jutro zadzwonie i poproszę numer bezpośrednio do menagerki ....
 15. CZWARTKOWE spotkania Grupy Wielkopolskiej

  Misiek,jeżeli ma być sporo osób,to może warto poprosić o przygotowanie kilku połączonych stolików ?
 16. :: KALENDARZ Burgmanii na 2018 rok :: ZAPISY ::

  A ja poprosze: 2 x duży. Odbiór osobisty. A tak na marginesie...w kalendarzu na 2019 r. w listopadzie to będzie chyba czysta kartka...bo nie zauważyłam żebyśmy głosowali na skuter miesiąca. ...a kandydatury są.
 17. Spotkanie Wigilijno-Noworoczne 2017

  Rezerwacja na Taczaka -nieaktualna - przyszła zwrotka termin zajęty. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 18. Szlachetna Paczka od Burgmaniaków 2017

  Panowie cieszymy się, że jesteście tak bardzo zaangażowani w Szlachetną Paczke w tym roku. Bo bardzo dobrze jest pomagać. Dla przypomnienia:
 19. CZWARTKOWE spotkania Grupy Wielkopolskiej

  Też postaram się być o 17stej ...
 20. Szlachetna Paczka od Burgmaniaków 2017

  A krąży taka opinia ,że my Poznaniacy tacy skąpi
 21. Wieczerza Wigilijna Mazowiecka 15 grudnia 2017 - Caffe66

  Jestem ”młodym” i nieopierzonym użytkownikiem Burgmana 650. Zarejestrowałem się w sobotę 18.11 i przeglądając i czytając zarazem różne posty forum, moim oczom ukazał się wpis o Wieczerzy Wigilijnej. Nie wiem, jakie są możliwości i czy trzeba mieć jakiś staż „w grupie”, ale czy przyjmiecie mnie „malutkiego” Milimetra do Swojego stołu? Podobno zawsze na stole leży jedno nakrycie dla zbłąkanego wędrowca, więc od razu piszę ……. To będę ja. Jeśli nie macie nic przeciwko, to proszę mnie dopisać, jak to Skolim napisał, „do tak zacnego towarzystwa”. Będę zaszczycony.
 22. Szlachetna Paczka od Burgmaniaków 2017

  Dzieje ...dzieje....jak za coś się weźmiemy to na całość zaangażowani. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 23. CZWARTKOWE spotkania Grupy Wielkopolskiej

  Będę o 17,00
 24. CZWARTKOWE spotkania Grupy Wielkopolskiej

  W czwartek 23.11.2017 spotkanie robocze prawdopodobnie już będę przed godz. 17- tą. Ważne przede wszystkim dla ekipy udzielającej się w Szlachetnej Paczce. Planowane jest spotkanie z wolontariuszami - opiekunami naszych rodzin, z Panią Kasią i Panem Michałem.
 25. kymco downtown 300

  To sporo wyjaśnia w kwestii motywu. Natomiast może trochę zabawnie wyglądać udawadnianie, że nie mogłeś na ograniczeniu do 50km/h jechać 115km/h ponieważ twój pojazd maksymalnie osiąga 130km/h. Na miejscu sędziego potraktowałbym to, jako żart i to kiepski. 115km/h taki Downtown pomyka z palcem w nosie i każdy powołany biegły to potwierdzi, a to, czy akurat odkręcałeś na maksa to twoje słowa versus pomiar. Nie wiadomo, co dla sądu będzie miało większą wiarygodność.
 1. Pokaż więcej aktywności
×